| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat poza de profil si au trecut mai mult de 24 de ore de cand am schimbat-o, si inca nu mi s-a aprobat.
Am schimbat-o joi seara, si acum e deja sambata dimineata si nu mi s-a aprobat.
Cat credeti ca dureaza sa se aprobe o poza de catre admini?

40 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu a fost aprobata de Admin!

| Drimmero a răspuns:

Luni sau marti o vei avea.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

De ce tocmai atunci? Inainte mi se aproba in jur de 24 de ore, sau chiar mai putin.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Habar nu am,, din cate am observat adminii aproba destul de tarziu pentru ca in weekend nu stau pe site, iar luni sau marti isi fac aparitia.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai joia nu este parte din weekend, abia de sambata incepe weekendul, deci daca mi-as fi schimbat abia azi poza, atunci da, as putea sa spun ca o sa apara abia luni, dar am schimbat-o aproape acum doua zile.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Poate ca s-au gandit sa ia vacanta inca de joi/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In week-end nu se lucreaza laughing

| Clorox a răspuns:

E weekend!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Dar de joi seara mi-am schimbat-o, atunci inca nu era weekend happy

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Cand mi-am pus o poza acum o luna a durat 4 zile sa mi-o aprobe...

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Sper sa nu dureze si la mine atat, ca altfel ma plictisesc si o schimb iar. Nici nu apuca sa fie aprobata si sa fie deja schimbata? laughing

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Clorox):

Si mie mi s-a întâmplat... cu poza mea recenta happy

| Clorox a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Eu ma mir cum de ti-au acceptat-o! laughing
E frumoasawinking

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu nu am mai schimbat-o de ceva timp, cred c-o fac si eu laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Mie imi place sa o schimb atunci cand ma plictisesc de vechea. Nu pot sa spun ca m-am plictisit de vechea, dar nu stiu ce mi-a venit si am vrut sa o schimb.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Clorox):

Trebuia sa fie acceptată, astea sunt genul de poze care imi plac laughing
Mersi kiss

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Parca ar fi Jeff the killer in poza ta. Sau el e?

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Niciodata nu am sa ma plictisesc de Taylor Momsen laughing
She's ma queen! laughing

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Mayhem666):

El este happy

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Clorox):

laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Stiam eu. Imi place mult povestea lui, dar si povestea lu' Jane the killer. Le-ai auzit?

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Mayhem666):

Dap.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Mayhem666):

Iti place creepypasta? happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

I love it.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Mayhem666):

Jeff sau Slendreman?
Ori Ben Drowned? happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Nu stiu cine e Ben Drowned.

Răspuns utilizator avertizat
| Juviia a răspuns:

Păi acum site-ul e mai complex, de aia cred.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

Daca era mai complex, nu trebuia sa apara mai repede? Macar sa se aprobe automat.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Uite ca aici iti dau dreptate.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Wow! Nu pot sa cred ca am trait sa o vad si pe asta. Mi-ai facut ziua mai buna.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Asa om rau ma credeai tu pe mine?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu asa de rau laughing dar nu credeam ca o sa imi dai dreptate vreodata in legatura cu ceva laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Cand ai dreptate,, ai dreptate, ce s-o dam la intors/

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Luni cred ca o sa fie aprobată.
Si mie mi s-a întâmplat... happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Dar e prea mult pana luni, o sa fie deja 4 zile pana atunci.

| Rose1CreepyPasta a răspuns:

Nici la mine nu s-a aprobat sad