| OaNaDouaPuncteIcs a întrebat:

Credeti ca raspunsurile mele sunt folositoare?

Răspuns Câştigător
| MrSpooky a răspuns:

Da suntbig grin

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună!
Întrucât asta e doar a treia zi a ta nu prea mă pot pronunţa. Ai vreme să te perfecţionezi. Ai pus 13 răspunsuri, dar încă nu ai nicio fundiţă, ceea ce...şti tu ce ar putea însemna. M-am uitat şi la voturi. Ai 2 foloitori, 1 nefolositor, 7 amuzant, 3 inteigent şi 3 stupid.
Făcând media, rezultă că răspunsurile tale sunt 60% sunt bune, iar 40% nu prea.
În concluzie:da, ai răspunsuri bunicele, dar nu uita:întotdeauna e loc de mai bine. Pe măsură ce capeţi experienţă te vei perfecţiona.
PaPa!
Sper că te-am putut ajuta!

| MrSpooky a răspuns:

@vis mie mi se pare ca ale tale sunt varza
si ai o fundita cersita si aia ca esti noua pe stielaughing
p.s mersi de fundita

| costin1306 a răspuns:

Fara cuvintetongue

| elleme a răspuns:

Iti mai trebuie timp. Esti nou pe TPU de miercuri ce vrei in 2 zile sa ajungi expert?

| PetreConstanta a răspuns:

De ce nu

| Burzea a răspuns:

Deoarece mie nu mi ai raspuns la nici-o intrebare nu am de unde sa stiu, raspunde-mi si o sa iti raspund si eu

| VisSs a răspuns:

Nu! tongue esti varza

| Elenna237 a răspuns:

Poate?!