| 3ntzz a întrebat:

Buna!
Cum pot vedea cine mi-a dat voturi ( folositor, nefolositor, amuzant, inteligen, stupid )?
Ms anticipat!winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti afla asta! Nici nu trebuie! Toata lumea primeste voturi de toate felurile pe acest site. Daca ne-ar durea pe toti de asta atunci n-am mai fi aici pe site! Am fost multi utilizatori care am propus eliminarea/scoaterea acestui sistem de votare, mai ales a voturilor de Nefolositor si Stupid, care jignesc in mod indirect un utilizator(adica cand se voteaza abuziv pe raspunsuri folositoare, pertinente). Asteptam sa vedem ce va mai face administratia cu feedback-ul nostru...altceva n-avem de facut decat sa asteptam.

4 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Nu se poate.Imi pare rau.crying

| unCalutz a răspuns:

Nu se poate sad

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună Laurențiu!
De ce te complici tu? Nu crezi că cel mai important este să-i ajuți pe ceilați?

| Dootzy a răspuns:

Dai intai la "Vizualizare profil",apoi dai la "Punctaj" si acolo scrie:
Vizite:
Intrebari:
Raspunsuri:
Voturi:
Raspunsuri castigatoare:
Raspunsuri considerate folositoare:
Raspunsuri considerate nefolositoare:
Raspunsuri considerate amuzante:
Raspunsuri considerate inteligente:
Raspunsuri considerate stupide:
(si asa mai departe, scrie mai multe)
Unde scrie toate acestea, mai incolo scrie cate ai luat : Total si In ultimele 30 de zile.