| anonim_4396 a întrebat:

Dacă vreun admin vede postarea aceasta vreau sa va rog sa îmi ștergeți contul deoarece nu mai am sa-l folosesc deloc.

Am încercat sa trimiți mesaj la "contact" de 3 ori la care nimeni nu a răspuns nici măcar peste 2 zile.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici un utilizator nu-ti poate sterge contul tau, doar echipa TPU o poate face.
Si tu poti abandona contul, daca iti stergi intrebarile si raspunsurile (vor aparea pe site ca puse de un anonim) si apoi iesi din cont.
Pe de alta parte vor trece cateva zile de la data cand ai trimis mesajul si pana contul iti este sters, se pare ca doar o persoana se ocupa de aceasta si primeste multe mesaje zilnic.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Termenul de raspuns este de 30 de zile lucratoare, ai si tu rabdare, nu fi absurd. Cum sa-ti raspunda cineva in doua zile? Numara frumos 30 de zile lucratoare si abia apoi mai trimite un al doilea mesaj