| Flaviucu a întrebat:

Buna,
De ce s-a sters categoria "Raspunsuri/intrebari sterse de catre admini"?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ea dispare după o anumită perioadă după logare. Când te loghezi, apare iar.

Poftim: http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

| onasis1961 a răspuns:

Poate nu ai şterse nici răspunsuri nici întrebări. Băftosule!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Apare cand te loghezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a sters, dar apare pentru o perioada, atunci cand ai intrebari sau raspunsuri, sterse.Numai bine.

| HighDefinition a răspuns:

Apare doar cand te loghezi.

| dragoilidia a răspuns:

Aceasta categorie apare doar cand Admin a sters un raspun sau o intrebare. Daaca nu a sters nimic din intrebarile/raspunsurile tale nu iti apara raspunsuri/intrebari strese de catre Admin.Cu placere!