| DMIhaelaa a întrebat:

Doar ce mi-am facut si eu cont pe TPU. vreau sa stiu la ce folosesc punctele acelea pe care le primesti cand raspunzi la intrebari..etc.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Determină poziţia ta în clasament http://www.tpu.ro/useri şi îţi asigură anumite facilităţi/drepturi (ca de exemplu, cel de a raporta postările pe site).

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna si bun venit pe sitehappy
nu faci nimic cu ele si nici portocale nu poti cumpara in schimb cresti in clasamentul TPU si asa ajungi sa ocupi un loc fruntas in clasamentul TPU...
O zi frumoasa sa aihappy

| alexs99 a răspuns:

Punctele pe care le obtii pe TPU te ajuta sa urci in clasamentul comunitatii.