| GabrielaBtw a întrebat:

Buna imi puteti spune va rog cum pun o melodie de pe youtubu aici?

6 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Ai in partea de sus a pagini ai un chenar si scrie " ce muzica asculti acum?", acolo pui un link de pe youtube.

| c0ton a răspuns:

Acolo mai sus iti arata Tu ce mai asculti
si acoloo scrie Link Youtube copi un link de pe you tube cu muzica preferata si gata

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Buna,poti sa copiezi adresa URL a videoclipului si aici sa dai paste, si gata. Eu asa fac. Pa, pa.

| deeah2elen a răspuns:

Ok.sus unde trebuie sa introduci URL-ul, copiezi linkul ala si il introduci aici.

| DrLaw a răspuns:

Serus:D
Ai acolo sus in partea de sus a paginii, chiaar dedesubt unde scrie TPU legate de niste maine, ai poza ta si scie ce muzica asculti acum, chiar dupa scrisu ala scrie Link Youtube.
Tu te duci la Youtube cauti piesa care vrei s-o pui si copiezi linkul ala de sus unde scrie www.youtube.com/asdasd si mai stiu eu ce, si il pui acolo unde scrie Link Youtube.

Sper ca te-am ajutat:D

| GabrielaBtw explică:

De fapt tot ce vreau este sa stiu de unde de pe youtube, la melodie nu stiu unde este linkul