| lovesmile a întrebat:

Pe id-ul pe care intru trebuia sa primesc 2 email-uri.si nu le-am primit nici in ziua de azistraight face am umblat pe acolo si nu gasesc.straight face. Ce trebuie sa fac? Cine ma ajuta?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui de la cine si ce mesaje trebuia sa primesti, asa ca nu pot sa-ti dau un raspuns precis. Revino cu aceste detalii. Numai bine!

| sixtythree a răspuns:

Uita-te in folderul "Spam". Sau se poate ca email-urile sa nu fi fost trimise.

Răspuns utilizator avertizat
| Hallie a răspuns:

Cauta si in spam, nu doar inbox.

| lovesmile explică:

Mi-am facut un cont pe twitter si am dat akl sa retrimita email.si degeaba. Trebuie sa confirm.