| PreaDistinsul a întrebat:

Buna, sunt noua pe acest site si as vrea sa stiu cu ce se mananca.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la Intrebari frecvente si vei afla aproape tot despre activitatea pe TPU.

| RAY a răspuns:

Ajutor resiproc intre useri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu lamaie sa taie greata

| Drimmero a răspuns:

Lacasul de cult al tentativelor de trolli, un loc aparte, nu te avanta dupa ei,, risti sa ramai asa.

| SilentRain a răspuns:

Cu mamaliga si mustar

| Hammurabi a răspuns:

Treaba stă cam așa :
Dacă ai vreo nedumerire, vreo întrebare sau e ceva ce nu știi și vrei să aflii, pui întrebarea și cine știe îți va răspunde.
Dacă citești o întrebare la care știi răspunsul, răspunzi și ai ajutat pe cineva.
Simplu, nu?