| ralukbubu a întrebat:

Buna sunt noua si vreau sa-mi pun link-ul cu muzica cum trebuie sa scriu n-am habar

Răspuns Câştigător
| kery17 a răspuns:

Trebuie sa copiezi linkul dp youtube si sa il bagi acolo unde scrie link youtube simpluwinking

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Ralu!
intri pe youtube, cauti melodia preferata asculti un pic din melodie si apoi dai click pe link, copiezi si revii la pagina ta pe TPU, si atasezi link-ul unde scrie "ralukbubu ce muzica asculti acum"? mai jos un pic scrie Link YOUTUBE, ATASEZI LINK-UL si dai click pe spune-ne!
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy