| swaggypotato69 a întrebat:

Am auzit ca poti fi sanctionat daca ai mai multe conturi active. Eu una nu am, dar nu vad motivul pentru care ai sanctiona pe cnv daca are mai multe conturi. Daca unul iti este spart, de exemplu, doar n-ai de gand sa ramai fara TPU, nu? Poate cnv sa imi spuna motivul?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Doar n-ai de gând să rămâi fără TPU".
Bună asta! No TPU, No Life! ))

| alexandrualind a răspuns:

Nu stiu daca este adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motivul este acela de a nu-ti auto-acorda fundite(la propriile raspunsuri), voturi...si,da in cazul in care un cont iti este "spart" poti sa iti faci un alt cont!

| Lary_Larisa_1999_Ag36 a răspuns:

Da,insa daca contul iti iese spart, nu este absolut nici o problema sa iti creezi alt cont.