| RaduCPM a întrebat:

am doua intrebarici:
Cum pot evalua răspunsurile?
Și cum pot vedea cate puncte am?

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Salutare!
Nou pe aici vad happy

Pentru a evalua un raspuns, te uiti in coltul din dreapta jos la.fiecare raspuns. O sa vezi si la al meu. Vei avea doua optiuni, evaluează sau raportare. Apeși pe evaluează și de acolo esti intrebat ca ce vrei sa il evaluezi. Daca nu esti utilizator senior insa, nu cred ca poti face asta. Ca sa devii senior trebuie daca nu ma înșel, sa ai contul de cel putin 10 zile si sa fi dat un total de 100 de răspunsuri.

Ca sa vezi cate puncte ai, apeși in dreapta sus a ecranului langa butonul "Pune o intrebare" pe acele 3 linii. Iti deschide o listă cu mesaje, notificări si alte chestii. La capătul listei, jos de tot, vei vedea profilul tau. Apeși pe el si deschide inca o listă. Ca sa o vezi, trebuie sa dai scroll mai jos putin. Acolo ai o gramada de optiuni. Prima optiune este Vizualizare Profil. Acolo daca intrii vezi totul despre profilul tau.

Site-ul insa are nevoie de ceva timp sa iti updateze profilul cand dai un nou raspuns sau primesti puncte. Deci nu se schimba imediat.

Sper ca am ajutat!
Funda se da daca apeși acolo in dreapta răspunsului pe "Alege Răspuns Castigator" big grin

Ei, glumesc happy

1 răspuns:
| UNțăran a răspuns:

Trebuie sa fi senior ca sa evaluezi, cate pucte ai poti vedea din profilul tău.