| justagirl21 a întrebat:

ce inseamna linia portocalie de la raspunsurile mele? vreau sa stiu mersi >anticipat!happy--dau funda!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Acel chenar subțire portocaliu este pentru a evidenția răspunsul pe link-ul căruia ai dat clic (de pe profilul tău sau a altcuiva).

1 răspuns:
| nyko06 a răspuns:

Buna, i-ti este incadrat raspunsul de exemlu i-ti zice ca x a raspuns la intrebarea ta sau a comentat la raspunsul tau si ai 100 de astfel de raspunsuri / comentarii si acel comentariu/raspuns este al 67 de exemplu si ar trtebui sa cauti dupa numele celui care te-a ajutat si asa TPU te ajuta incadrand acel raspuns cu portocaliu.