| iiPuffy a întrebat:

cum pot sa adaug o melodie(tot pe TPU)! Pentru ca eu nu știu și tot am dat click pe "adauga in playlist-ul meu"

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri pe youtube, cauti melodia preferata asculti un pic din melodie si apoi dai click pe link, copiezi si revii la pagina ta pe TPU, si atasezi link-ul unde scrie SweetGirl4Ever ce muzica asculti acum? mai jos un pic scrie Link YOUTUBE, ATASEZI LINK-UL si dai click pe spune-ne!
si asa iti pui cata muzica doresti
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută sus în partea stângă.: "ce muzică asculți acum"

| SuicideSilence a răspuns:

Click pe "playlist-ul meu" -> copiezi link-ul de pe youtube -> click dreapta unde scrie " adauga un nou link youtube" -> paste -> posteaza melodia

| simplu0 a răspuns:

Ca sa adaugi o melodie trebuie sa asculti toata melodia. Si mai poti sa adaugi tu una acolo la "Ce melodie asculti?" si pui un link de pe youtube.