| YuukiDream a întrebat:

Cum pot vedea voturile care le-am primit? Adica atunci cand ma caut printre utilizatori imi scrie: amuzante love struck, inteligente:y si tot asa. Unde pot vedea la care raspunsuri am primit acele voturi?

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

De pe profilul tau nu poti sa vezi cine te-a votat, trebuie sa cauti la ceilalti uitilizatori unde scrie ''voturi date de...''.

| AleXisAleXis a răspuns:

Doar daca cauti la ceilalti utilizatori care au dat voturi. Si daca ai dat 100 de raspunsuri ai de cautat la toti utilizatorii.
Doar la ei la profil poti sa vezi la cine au dat vot.