| LetMeHelp a întrebat:

La punctajul meu de pe TPU vad ca se iau in considerare si raspunsurile considerate amuzante, (ne)folositoare si asa mai departe.

Pot vedea raspunsurile care au fost considerate asa? happy

Funda.

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Daca esti curioasa care dintre raspunsurile tale au fost votate si cum anume ( nu ai cum sa afli decit intimplator si de catre cine ), le iei pe fiecare la rind ( ultimele 20 sa zicem, ca idee ), si apesi pe " evalueaza". Acolo iti apar casutele cu cite voturi a primit raspunsul ca " folositor", cite " inteligent " etc. E posibil sa ai multe raspunsuri fara voturi.
Daca ai muuulta rabdare, te uiti la fiecare raspuns.

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Nu, nu poţi.
Tot ce poţi face e să-ţi verifici toate răspunsurile şi să vezi ce voturi ai primit la el.
O seară frumoasă!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
de fiecare data cand raspunzi, intri sa verifici sa vezi daca ai primit vot dand click pe Evalueaza.
iar pentru totalul voturilor primite, intri in profilul tau si dai click pe Punctaj..acolo iti apar punctele si cate voturi ai.
O zi bunahappy