| FataCuDouaFete a întrebat:

mi-am pus o poza la profil dar nu imi apare, am incercat 6 ori dar tot nu imi apare, imi puteti spune din ce cauza nu imi apare poza! Multumusc!

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Dar cum nu ai poza la profil ca eu vad aca ai poate ca trebuia putin sa astepti biby nu apare direct dupa ce o bagi ea trebuie sa se incarce pentru a o vedea la profil intelegi

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Dureaza pana apare, deja a aparut

| FataCuDouaFete explică:

Buna,am observat ca atunci cand pun o intrebare imi apare poza pe care am vreo sa o pun, dar cand dau pe vizualizare profil imi apare alta poza, trebuie sa mai astept?

| Traian a răspuns:

Pai nu se shimba imediat. in cateva ore va aparea. ai doar rabdare.