| Angelique a întrebat:

O persoana intr-o zi poate sa primeasca mai multe Funde, sau doar una?

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

Sigur ca poate. Daca a dat mai multe raspunsuri bune intr-o zi si merita funditele de ce sa nu le primeasca? Poate primi oricate fundite intr-o zi.

6 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Poate să primească oricâte, nu e un număr stabilit.

| mariacris98 a răspuns:

Poate sa primeasca mai multe intr-o singura zi. Nu este un numar exact de funde pe care le poti primi intr-o singura zi. De exemplu astazi poti primi 10 funde, iar maine nici una. Depinde de cat de folositoare sunt raspunsurile tale pentru utilizatorul care a pus intrebarea si considera ca tie iti acorda funda.

| Crysty1996 a răspuns:

Poate sa primeasca cate vrea nu ii un nr exact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricate. De ce ar conta asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei tipa, de ce mi-ai dat stupid? Doamne, toanta mai esti! Eu am zis prin acel "nu conteaza" ca nu are nicio relevanta. Funda este un semn de multumire, asa ca daca a ajutat de mai multe ori de ce sa nu primeasca mai multe recompense?

| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Poate primi doar o funda si poate da doar o funda la o singura intrebare.Dar numarul funditelor nu este unul fix.In principal
pe zi nu poti lua 10000000 de funde asa ca poate lua oricate.