| sCzKun a întrebat:

am o problema care deja ma calca pe nervi. Deci, am raspuns la o intrebare oarecare, iar dupa 5 minute (ea fiind in pagina principala), am vrut sa vad daca a mai raspuns cineva, iar cand dau click pe ea, ma redirectioneaza la pagina principala. De ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

A fost mutată la altă categorie și i s-a schimbat link-ul.
Acum o poți accesa doar direct, găsind-o pe site sau de pe profilul autorului.

| sCzKun explică (pentru NOname):

Mi-am dat si eu seama... Multumesc ca mi-ai confirmat!

| NOname a răspuns (pentru sCzKun):

Nu ai pentru ce. O zi frumoasă.

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Intrebarea a fost eliminata din comunitate, de aceea esti redirectionata spre prima pagina.

Alexandra - TPU

| sCzKun explică (pentru TPU.ro):

Fals, nu a fost eliminata, o gasesc in categoria in care a fost pusa.
Dar in fine, nu e o problema severa.

| P1x3lMD a răspuns:

Am patit si eu asa, dar nu am idee.

| sCzKun explică:

Precizez, daca o gasesc intr-o categorie (de exemplu, adolescenti) si dau click pe ea, mi se afiseaza.