| Resurrection a întrebat:

Buna ziua comunitate TPU.As vrea sa va intreb.Ce va place cel mai mult la acest site? Ati vrea sa schimbati ceva la el?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut!
Imi place scopul pentru care a fost facut, ajuti si esti ajutat la randul tau.
Poti sa te exprimi liber si sa-ti spui punctul de vedere, in limita bunului simt.
Ar fi ok daca ar avea cont numai persoane majore pe acest site.
Sunt deja prea multi copii care au cont pentru amuzament, rezolvarea temelor, cersitul de like-uri precum si cersitul de fundite!
Mai vezi la unele intrebari la sfarsitul unui raspuns "funda?" deja devine penibil...

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Sunt aici pentru ca imi place sa ajut oamenii si ma bucur cand reusesc sa o fac.
Insa, ce ce nu-mi place sunt intrebarile stupide, puse de copii de 12-13 ani.

| Jorah a răspuns:

Ce imi place?
Imi place sa ajut oamenii.

Ce nu imi place?
Prostii.