| bkb300 a întrebat:

Cam cate puncte iti trebuie ca sa devii user senior?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Heiii

Ca să devii user Senior trebuie să ai peste 100 de răspunsuri, deci când o să ai 100 de răspunsuri o să devii user Senior.

Mult Succes!

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Trebuie sa dai cel putin 100 de raspunsuri ca sa devii senior.Vezi aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| justitiarul a răspuns:

Nu tine de puncte ci de raspunsuri.Trebuie sa ai maxim 100 de raspunsuri date si 10 zile de cand esti inscris pe site.

| Eღilia62 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand esti inscris.

| Tsunade99 a răspuns:

10.000 de puncte.

| kups a răspuns:

Iti trebuie 10.000 de puncte, sms la 7456 cu textul BIG 30992927 si primesti si 10 sms-uri in retea, 0, 5 centi iti ia cat un sms normal nu cred ca e mult ca sa iei punctele mai ales ca se dau si acele sms-uri! Sa ai noroc iti doresc!