| anonim_4396 a întrebat:

Cand ar fi cel mai bine sa pui o intrebare pe TPU ca sa aiba multe raspunsuri?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in general seara, dar sa stii ca important e continutul intrebarii...important e sa primesti un raspuns bun, cred ca mai mult conteaza calitatea, decat cantitatea...nu?
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De obicei seara sunt online mai mulţi utilizatori şi ai şanse mai mari să primeşti mai multe răspunsuri (nu neapărat şi bune), însă nu e o regulă. Depinde şi de întrebare, şi de categorie, şi de autor, şi de zi a săptămânii, şi de lună...

| onasis1961 a răspuns:

Normal seara ca este foarte solicitat siteul.Dar nu cred ca numarul raspunsurilor au eficienta ci profunzimea lor.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Seara,deoarece dimineata avem scoala, la amiaz teme si dupa timp liber pentru TPU happy.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O intrebare este pusa pentru a primi un raspuns bun, care sa il ajute pe respectivul care a postat-o.Important este sa fie postata la categoria corespunzatoare, conform regulamentului TPU.

| DeKoniec a răspuns:

Seara intre orele 20:00 si 23:00