| lovelife9 a întrebat:

Cand va fi extragerea TPU cu aparatul foto?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Maratonul se desfasoara pana lunea viitoare, 18 februarie, la 00.00 pe data de 19, vom vedea ce se intampla.
O zi frumoasa sa aihappy

1 răspuns:
| Azre a răspuns:

Așa cum spune Alexandra pe Blog.
Asadar, daca ravniti la un super aparat foto digital Canon PowerShot A2300, 16MP, tot ce trebuie sa faceti este sa raspundeti la minimum 150 de intrebari din oracolul TPU. Maratonul se desfasoara pana lunea viitoare, 18 februarie, la 00.00, iar apoi desemnam castigatorul prin tragere la sorti!