| Anonimus1110 a întrebat:

Care sunt emoticoanele de pe tpu.ro?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

TPU.ro nu are optiuni de a-ti alege tu emoticoanele. Pur si simplu daca stii simbolurile, le scrii manual ( big grin tongue laughing happy )

| valentingb a răspuns:

TPU recunoaște emoticoanele de bază. Nu te aștepta la o listă de 1000 de emoji. Nu ai cum să alegi emoticoanele, acesta nefiind un forum, ci un site Q&A. Dar ai destule la îndemână. TPU nu încurajează însă folosirea lor excesivă, nici a semnelor de punctuație prea multe, pentru că se încearcă transmiterea de informații, și nu de emoții.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt emoticoanele de baza introduse in template-ul acestui website. Cele care le foloseste oricine pe messenger. Poti incerca sa le scrii pe toate care iti vin in minte. Dar din cate stiu, sunt in jur de 15 emoticoane.

O zi placuta happy