| Gorath a întrebat:

Care sunt utilizatorii voştri preferaţi? Din ce motiv?

49 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

''Ai unele viziuni asupra lumii cu care eu sunt de acord''

cu care esti, sau cu care nu esti? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Pentru ce lauzi o femeie? Pentru cum arată sau pentru istețime.
De ce lauzi o femeie?
1) Pentru că o apreciezi și vrei să-i arăți asta.
2) Pentru că o apreciezi și o vrei pentru tine.
3) Pentru că o vrei pe tine.

Pentru ce lauzi un bărbat? Pentru caracter, inteligență, loialitate, cât ține la băutură, cât te distrează, cât te ajută.
De ce lauzi un bărbat? Aici trebuie să ai grijă ce înțelege lumea.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Da, femeile laudă mai mult și vorbesc mai frumos, că mint cu mai multă naturalețe...laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Păi astea-s alea pe care le lauzi pentru istețime și frumusețea interioară, ce n-ai înțeles?laughing

| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu stiam exact cu ce esti sau cu ce nu de acord, ca ai mancat un nu.
Se pare ca modul meu de a face caterinca nu-ti placea sad
Uite, lu GenOm ii place laughing Sunt genu ala de ''glume'' care primesc toate voturile posibile (de la inteligent pana la stupid) rolling on the floor

Apropo de glume. Nu stiu daca ai prins, dar noi faceam niste glume care nu mai exista acum
De exemplu, BVB inseamna Borussia Dortmund. Noi nu stiam ce inseamna cand eram copii (copii de 6-7 ani) si ziceam bou-vaca-bou rolling on the floor Gluma care pe vremea aia era maxima big grin Acum, daca o zici, rad astia de tine rolling on the floor In schimb, cand ma uit eu ce glume fac copii din ziua de azi, rad eu de ma sting.

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa zici ca la astea mai dragute d.p.d.v al aspectului fizic (adica bune) nu trage procesorul nici cat Pentium 2? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

A, nu, am întâlnit destule contra-exemple cât să nu pic în stereotipul ăsta. Dar normal că pe o grasă, ca alea din imaginile din link, n-o poți lăuda cu vorbe gen "ai un corp, de te-aș trage prin inel!" La asta m-am referit.

Nu toate grasele stau toată ziua la Mc și bagă-n ele ca spartele. Unele-și umplu burdihanul exclusiv acasă sau prin vecini...laughing Să nu-ți poți controla apetitul nu ține neapărat de inteligență, cât de voință. La fel ca la țigări.

Răspuns utilizator avertizat
| Diabolique a răspuns:

Mie îmi place @PoneiulTroian cel mai mult de pe site-ul ăsta. Nici nu știu dacă există user pe aici care să nu-l simpatizeze. O pasiune am și eu, iar el m-a cucerit arătându-mi câte știe despre acest subiect (subtil într-adevăr, dar într-o manieră extrem de inteligentă și amuzantă). Nici nu știu cum reușește cu jocul lui de cuvinte să te atragă așa mult.
Îmi plăcea foarte mult de @chioruL (chiar unde a dispărut, sau i-am pierdut eu urma?). Sincer, îi citeam răspunsurile uneori cu lacrimi în ochi de la atâta râs.
@ÉrotiqueConseils a fost prima useriță pe care am remarcat-o de când mi-am făcut cont, încă mă mir că nu este expertă și am să o nominalizez de câte ori am ocazia.
@Woodenpints îi citesc blogul când am timp și râd cu lacrimi aproape de fiecare dată. Foarte amuzant, dar mai ales inteligent.
@IMC90 aș fi scris mai mult, dar deocamdată e în vizor rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Sunt complementare pentru accederea spre succes, dar nu cred că ăsta e cuvântul pe care-l cauți. Există inteligențe lipsite de voință și viceversa.

| Leon a răspuns:

Greece12

| iKronstadt a răspuns:

Toți! Din orice motiv îți trece ție prin dovleac, în momentul în care postezi lucruri de rahat, așa cum este acest sondaj patetic!

| GabiiHaș a răspuns:

ShutUpAndSmilePLEASE pentru ca sunt eu.Nu ca vreau sa ma laud, dar ma incred in mine.

| TheAvenger a răspuns:

Gorath(tu),Woodenpints91(șefulaughing),FucktheSystem(șefalaughing,evenso,JokerV,AleXzpm.și cam atâtthinking

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Quickhelp,cand da un raspuns o face ca sa ajute, nu pentru o funda cu care eu personal m-as sterge la...