| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt utilizatorii voştri preferaţi şi care utilizator vă enervează? Din ce motiv?

13 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Am 2 utilizatori preferaţi.
SchizzophreniA- pentru că merită, ajută persoanele în orice moment şi nu aşteaptă răsplată, face totul din plăcere, dar cel mai important lucru: păstrează o prietenie adevărată.
ErotiqueConseils-întotdeauna îi face pe oameni să înţeleagă ceea ce nu ştiau până acum şi este diferită de alţii.

Cine mă enervează... sincer, nu dau nume. Oricum, există ignorehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alte păreri?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am eu pareri, acum, daca tot m-am prins ca esti blonda...
Stii, eu din principiu nu prea intru la Adolescenti, am avut un pact cu blondele TPU: eu nu intru la copii, si ei nu intra la oameni mari. Dar blondele l-au incalcat, asa ca ce mai conteaza?!
Un al doilea motiv pentru care nu ti-am raspuns pana acum ar fi ca eu vorbesc mult si nu zic nimic interesant, gen sfaturi despre creme de fata, sentimentalisme siropoase sau pareri despre Justin Biber, hi5 si metin, asa ca de obicei copiii adorm inainte sa apuc eu sa-mi termin polologhia, asta daca nu ma raporteaza si stupid-esc din start si din reflex, ca "nebun periculos".
Deci vrei sa ti-o zic pe-aia dreapta? Ti-o zic, daca n-ai adormit (inca) si tu:
Nu imi place ****
Cine imi place, mai vrei sa stii?
Mie imi place o fosta balerina, ajunsa manager in audio-vizual, ce vine si ne cearta, pe drept, pe toti... sau face numai misto de noi, nu stiu, dar asta nu ma impiedica sa o plac, mai ales ca e mai bruneta. Nu dau nume, prietenii (ei, ca ai mei n-am) stiu de ce. Si mai imi place o orhidee plina de sofisme, care parfumeaza cu adierea ei primavaratica chiar si mocirla pe care calca cu sfiala, cand are curaj sa calce. In ultimul timp nu prea mai are crying

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chelul somnoros ce ești laughing
De ce chel? nu pari nici prost, dar nici deștept tongue
De ce somnoros? am scris user și nu user al anului, simți diferența? useri sunt cică 416129 de persoane user al anului doar 3.
Na rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si tu esti depilata, sa fie chelul meu linistit?
Pai eu abund de destaptaciune interioara, nu ma leg decat de **** nu de furnici... ce, am eu fata de furnicar?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu există acest cuvânt in dex-ul românesc "depilata"!
Nu mai chiuli de la școală laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sper ca realizezi ca o sa fug repede sa imi sterg postarile "hater" de mai sus, ca sa nu dau apa la moara adminilor TPU sa ma suspende iar (pe nedrept, ca de-obicei, ha, ha). Oricum, pentru observatia cu "depilata" nu pot decat sa iti urez "Bun Venit" pe TPU Hard, ca de Soft suntem satui cu toti rolling on the floor rolling on the floor
*emoticon facand semnul "I'll be watching U close" gen deNiro in Meet the Parents*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu's ce varza mi-ai facut tu, dar e 2 la 1 pentru mine ca am reusit sa fac adminii sa imi stearga postarea (din nou, a mia oara) fara sa scriu nimic in ea impotriva regulamentului TPU.
TPU e un site de fete, it just been proved!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei tu sa dormi linistita la noapte, uite, iti recunosc ce vrei tu, chiar si in versuri:
Recunosc, blonda printesa,
ca sunt sclavul tau in lesa.
Mic, prostut, ca un bichon,
cu fundite in breton.
Dau din coada cand te vad,
tu esti zana mea si cred
ca de-ti ling manute fine
o sa ai grija de mine.
Tu esti buna, ma iubesti
si de rau ma ocrotesti
iar eu marai la dusmani
din placere, nu pe bani!
Nu pe oase, nu zorit,
latru doar ca-s fericit!
Am stapana cea mai tare
si din bloc, si din parcare,
si din parc, si din oras,
si-o pazaesc, doar nu sunt las!
ce daca sunt bichon creTZ?
doar nu sunt un nataflet
bunicu' e caine lup
ce-o chiuhauha a f...
si m-am nascut eu, viteaz
ca un lup de pe islaz.
Multumesc lu' Dumnezeu
ca sunt IO caTZelu' tau!
Tu gandesti cat pentru doi,
Iar eu latru, ca-s vioi...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tare! tu l-ai scris?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, l-am luat de pe net rolling on the floor
Tu chiar esti blonda! Normal ca ti-am scos poezia ad-hoc, tu de ce crezi ca ma iubesc fetele?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eiiii, parcă îl aud pe:D de la 3:40:))

http://www.youtube.com/watch?v=pMiujw7_Taw

| CyLvEr a răspuns:

Utilizatorul meu preferat este NOname, pentru ca stie sa raspunda la o intrebare fara a utiliza mii de termeni, si pentru ca atunci cand pune o intrebare pune una foarte buna care ajunge printre cele mai populare.
Inca nu am utilizatori care sa ma enerveze, dar pentru ori ce ocazie Butonul IGNOR imi sta la dispozitie.