| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt utilizatorii vostri TPU preferati?

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu @Dippa mă înțeleg cel mai bine, însă toți îmi sunt la fel de simpatici.

O zi frumoasă!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cei suspendațihee hee

Lăsând gluma la o parte, există câțiva, puțini, dar există.

| Crucified a răspuns:

Era una mişto rău, bă dar ce răspunsuri mişto are să mor eu înecându-mă în Dunăre...
http://www.tpu.ro/utilizator/qpsd

| drogh a răspuns:

Drogh.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu-mi (mai) place de nimeni.
Plus că majoritatea au început să mă creadă și nebun. Apoi de ce? Pentru că am îndrăznit să visez la propria mea rasă de monștri atomici? Super-oameni atomici care au corpuri octangulare și sug sângele din tine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cunoscuții din realitate. Două-trei persoane. Au rămas preferații mei pentru că mi-au dat motive.
În rest nu mă interesează, niciodată să nu te atașezi prea mult de virtual cât să ai o ditamai lista.

| MisFit20 a răspuns:

Sunt nou pe aici, dar din câte am văzut N0Name şi YourMind sunt singurele persoane care aduc in discutie întrebari ce merită citite şi mai ales gândite.

| Cupcakestar a răspuns:

Prietenii mei!^^

| andreeactin2002 a răspuns:

Cei care sunt placuti, si nu pun intrebari stupide ( aceasta intrebare nu este stupida), cei care te ajuta sau /si iti multumesc! happy