| Gorath a întrebat:

Care sunt utilizatorii voştri preferaţi? Din ce motiv?

49 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Mie îmi place @PoneiulTroian cel mai mult de pe site-ul ăsta. Nici nu știu dacă există user pe aici care să nu-l simpatizeze. O pasiune am și eu, iar el m-a cucerit arătându-mi câte știe despre acest subiect (subtil într-adevăr, dar într-o manieră extrem de inteligentă și amuzantă). Nici nu știu cum reușește cu jocul lui de cuvinte să te atragă așa mult.
Îmi plăcea foarte mult de @chioruL (chiar unde a dispărut, sau i-am pierdut eu urma?). Sincer, îi citeam răspunsurile uneori cu lacrimi în ochi de la atâta râs.
@ÉrotiqueConseils a fost prima useriță pe care am remarcat-o de când mi-am făcut cont, încă mă mir că nu este expertă și am să o nominalizez de câte ori am ocazia.
@Woodenpints îi citesc blogul când am timp și râd cu lacrimi aproape de fiecare dată. Foarte amuzant, dar mai ales inteligent.
@IMC90 aș fi scris mai mult, dar deocamdată e în vizor rolling on the floor.

| IMC90 a răspuns:

Ordinea este aleatoare :
- greece12: Imi place ca este glumeata, dezghetata si deschisa la minte. Unde mai punem ca da sfaturi utile (unu din putinii useri care au ramas sa ajute cu adevarat siteul)
mai are grija de astia micii la D&S
- GenOm: User destept, vede multe lucruri care mie imi scapa (e atent la detalii). Cred ca si in viata reala este destul de meticulos. Baiat de gasca si foarte sociabil (Genul de Om care merita sa-l ai ca prieten, astia sunt o raritate)
- NoName: mi-a reaminti ca mai exista femei adevarate (nu va ganditi la cretinitati, ca primiti carne-n frigider)
E desteapta, are cultura generala vasta, stie sa-si aleaga cuvintele, stie sa-si aleaga prietenii si te poti baza pe ea. In plus, a acumulat si ceva experienta de viata (nu mai e o pustoaica, cel putin asa pare)
- Paulla : E 10 clase peste cei de varsta ei. Vede lucrurile la un alt nivel si are o personalitatea foarte puternica. In plus, e si desteapta (cred ca a citit mai mult ca mine)
Go go Paulla, save 9gag generation. (si nu-ti mai bate capu cu toti cretinii pe topicul Religie, da-o si tu in bascalierolling on the floor)
- Dumnezau : Un epic. Probabil a citit enorm (se vede dupa cum se exprima, ca si la Paulla). Scrie cam mult, dar scrie bine. In proportie de peste 90%, tot ce posteaza este adevarat.
@Dumnezau : acelasi sfat ca si la Paulla, nu-ti mai bate capu cu toti tampitii pe topicul Religie.
- Woodenpints: Mie imi plac enorm posturile lui (uneori fac crampe de la atata ras)
E destept, si stie asta. Nu ezita sa scuture bine toti inaptii.
- Antipaticu : Si asta-i baiat destept. Gandeste destul de profund (la un alt nivel fata de majoritatea). Sta mai mult suspendat (nu stiu de ce, adminii au boala pe el). Imi place ca face misto de toti la categoria religie, categorie total inutile din punctul meu de vedere. (in sfarsit cineva care si-a dat seama de treaba asta)
-FucktheSystem: Fata desteapta si dezghetata. Imi aminteste de mine cand eram de varsta ei rolling on the floor (bine, eu nu eram asa bagat in priza)
La ea, apreciez mult fapul ca, desi are tot ce-i trebuie nu a fost niciodata cu nasul pe sus (e mare lucru, si e dovada de inteligenta).
-Poneiul Troian : I se cam rupe de siteul asta, intra aici exclusiv pentru bascalie (si ca sa agate?) rolling on the floor
Desi nu lasa sa para, e baiat inteligent. La fel ca Dumnezau, are talent de orator, doar ca iti vorbeste pana maine fara sa spuna nimic concret happy
-Jelli: Are inca personalitatea in formare, dar e de viitor. E fata desteapta, si e foarte matura pentru varsta ei.
@Jelli: mai lasa si tu de la tinehee hee
-Nony: Un om foarte citit, si trecut prin viata. Are experienta si pentru altiihee hee Imi place cum gandeste (si el vede lucrurile la un alt nivel). Merita tot respectul
-aliceinchains : fata desteapta. Alte comentarii sunt de prisos.
-Brigaela: Nu degeaba a iesit userul anului, chiar stie meserie. Chiar ajuta siteul cum poate, si este si foarte desteapta. Imi place cum le taie macaroana la toti mucosii care sunt in calduri.
*Alti useri pe care ii am in vizor, dar asupra carora nu ma pot pronunta inca : Diabolique, Downfall, Kronstadt, Bogdanux, fetitaCUPiscoturile, Maui
Sper sa nu fi uitat pe nimeni, daca am uitat o sa adaug.

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Imi dau seama laughing

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Viziunea (perceptia) asupra lumii este mult mai complexa fata de a majoritatii.
Sunteti cativa care analizati lucrurile din niste puncte de vedere care trebuiesc gandite, deduse, nu doar copiatewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Că-ți plac băieții.
Tu ești Antipaticu?laughing Nu te-am ginit...

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

''Imi place de mihaita (imc90) fiindca e o anomalie a naturii.''
In ce sens?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Ai observat cu câtă grijă își aleg bărbații cuvintele, când se laudă între ei? Cu atât de multă, încât uneori capeți impresia că-s ironii sau sarcasme.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta pentru ca barbatiolor nu le place sa laude nimic (in general) rolling on the floor
Nici 90% din ce spun femeilor nu cred (atunci cand le lauda), iar cand se lauda intre ei realitatea e trista (aici se vede cu adevarat talentul lor in a aprecia diverse) rolling on the floor

| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

''Ai unele viziuni asupra lumii cu care eu sunt de acord''

cu care esti, sau cu care nu esti? raised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Pentru ce lauzi o femeie? Pentru cum arată sau pentru istețime.
De ce lauzi o femeie?
1) Pentru că o apreciezi și vrei să-i arăți asta.
2) Pentru că o apreciezi și o vrei pentru tine.
3) Pentru că o vrei pe tine.

Pentru ce lauzi un bărbat? Pentru caracter, inteligență, loialitate, cât ține la băutură, cât te distrează, cât te ajută.
De ce lauzi un bărbat? Aici trebuie să ai grijă ce înțelege lumea.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Da, femeile laudă mai mult și vorbesc mai frumos, că mint cu mai multă naturalețe...laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Păi astea-s alea pe care le lauzi pentru istețime și frumusețea interioară, ce n-ai înțeles?laughing

| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu stiam exact cu ce esti sau cu ce nu de acord, ca ai mancat un nu.
Se pare ca modul meu de a face caterinca nu-ti placea sad
Uite, lu GenOm ii place laughing Sunt genu ala de ''glume'' care primesc toate voturile posibile (de la inteligent pana la stupid) rolling on the floor

Apropo de glume. Nu stiu daca ai prins, dar noi faceam niste glume care nu mai exista acum
De exemplu, BVB inseamna Borussia Dortmund. Noi nu stiam ce inseamna cand eram copii (copii de 6-7 ani) si ziceam bou-vaca-bou rolling on the floor Gluma care pe vremea aia era maxima big grin Acum, daca o zici, rad astia de tine rolling on the floor In schimb, cand ma uit eu ce glume fac copii din ziua de azi, rad eu de ma sting.

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa zici ca la astea mai dragute d.p.d.v al aspectului fizic (adica bune) nu trage procesorul nici cat Pentium 2? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

A, nu, am întâlnit destule contra-exemple cât să nu pic în stereotipul ăsta. Dar normal că pe o grasă, ca alea din imaginile din link, n-o poți lăuda cu vorbe gen "ai un corp, de te-aș trage prin inel!" La asta m-am referit.

Nu toate grasele stau toată ziua la Mc și bagă-n ele ca spartele. Unele-și umplu burdihanul exclusiv acasă sau prin vecini...laughing Să nu-ți poți controla apetitul nu ține neapărat de inteligență, cât de voință. La fel ca la țigări.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Sunt complementare pentru accederea spre succes, dar nu cred că ăsta e cuvântul pe care-l cauți. Există inteligențe lipsite de voință și viceversa.

| MrAngelus a răspuns:

NeluL. http://www.tpu.ro/utilizator/alqkb

Nu numai ca raspunde la intrebari (avand in jur de 8000 de raspunsuri castigatoare), dar mai si ajuta lumea punand intrebari, va dati seama?

| GabiiHaș a răspuns:

ShutUpAndSmilePLEASE pentru ca sunt eu.Nu ca vreau sa ma laud, dar ma incred in mine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IMC90 - e foarte fidel regimului zilnic de a lua la 13-14 pe câte-un nefericit de la D&S, în special. Mă distrez maxim urmărind polemicile...laughing

Dumnezău - ăsta e nebun, compune lucrări de dizertație pe TPU, dar are oratoria în sânge și discursurile lui ating uneori un nivel paroxistic de patetism, mi-l imaginez adeseori, citindu-i perorațiile, cum stă la tribună și gesticulează în stil Ceașcă sau Hitler.laughing

Paulla - mică, dar deșteaptă foc.

MailDaemon - omul e super inteligent, dar o arde prea des în retardisme, ca și mine de altfel, deci îl înțeleg.laughing

Leocerba - cel mai elegant user pe care l-a cunoscut TPU.

Hombre - numai și numai pentru jacuzzi.laughing

Ar mai fi câțiva, dar mai târziu, altădată sau niciodată.

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

De regula, vin nervos de la munca si aici dau numai de ineptii
N-am nimic personal cu ei, dar uneori cretinitatile pe care le debiteaza au rolul benzinei turante-n foc rolling on the floor
L.E: cred ca n-am tact (si nici nu vreau sa am) rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Da' și tu le cauți...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elasexygagica, brigaela, Noname si legiuitoarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nouă pe aici, deci încă nu prea mi-am făcut o impresie...
Însă, sunt câțiva utilizatori care mi se păr așa de drăguți, așa că voi încerca să-i descriu...
Gânduri Albe - este foarte drăguță, dă sfaturi folositoare.
evenso - răbdătoare și zâmbitoare; este activă și nu dă răspunsuri aiurea.
eileen - chiar dacă nu mai activează, din întâmplare am dat peste profilul ei, și am văzut că dă sfaturi foarte folositoare la categoria "Gastronomie", însă și la alte categorii
Rosimina - dă sfaturi folositoare, însă se mai și amuză și devine foarte amuzantă în sine.
bbxbeibiiii - este inteligentă, și drăguță
WQT - este inteligent
IMBARLIGACIOSUL - cu userul acesta nu poți să stai fără să nu râzi; e foarte amuzant
LucaTheodor - știe cum să răspundă; stă foarte bine la capitolul exprimare.
Legiuitoarea [ fără pic de mișto ] - este inteligentă
Gorath [ tu ] - ești inteligent/ă
Cam atât.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am și eu o întrebare pentru tine, e o pură curiozitate și nimic mai mult:

De ce, după ce ai citit comentariul meu pentru @MailDaemon de aici: http://www.tpu.ro/......rog-i-mie/ ți-ai înlocuit imaginea de la avatar (btw, de când se actualizează atât de repede?), și ți-ai șters username-ul care era reprezentat de numele tău real, cât și trimiterea către blog-ul personal, de la profil?:)

| Maysa a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer, chiar nu am văzut comentariul tău. Nu știu, mi-a venit așa din senin happy. Oricum, așa-s eu, mai schimbătoare, mâine iar mă vezi cu nick-ul vechi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maysa):

Sau azi...laughing

| Maysa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, sau azi laughing.

| Maysa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ș-așa, am pus altă poză la profil; tot eu cu (,) cățelușul happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar Alexandra și Cristina au rămas. Îți dai seama cât au cântărit situația?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, da' au sters si ce spuneam despre prestatia lor, ca stau cu barda dupa citiva useri si le rad raspunsurile. Acum, se intelege exact pe dos. Din femeile cu barda, toti inteleg ca sint niste scumpe laughing

| TheAvenger a răspuns:

Gorath(tu),Woodenpints91(șefulaughing),FucktheSystem(șefalaughing,evenso,JokerV,AleXzpm.și cam atâtthinking

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Quickhelp,cand da un raspuns o face ca sa ajute, nu pentru o funda cu care eu personal m-as sterge la...

| iKronstadt a răspuns:

Toți! Din orice motiv îți trece ție prin dovleac, în momentul în care postezi lucruri de rahat, așa cum este acest sondaj patetic!

| Leon a răspuns:

Greece12

| misuh a răspuns:

NOName. Imi chiar place.

| MissBovary a răspuns:

Mie-mi place de vecinul sexy de vizavi, pentru ca ma lasa sa-l domin...este utilizatorul wireless-ului meu.

| Fernandoo a răspuns:

De ce intrebi, speri sa te regasesti prin vreun raspuns sa creasca inima-n tine?