| Nicky06 a întrebat:

Cate fundite trebuie sa primesi ca sa devii utilizator Senior?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri (nu contează, dacă mai sunt şi câştigatoare printre ele sau nu) şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de 100 de răspunsuri aprobate și postate pe site pentru a intra în categoria seniorilor.
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10 zile de activitate pe site, si 100 de raspunsuri.Pentru mai multe detalii, citeste aici:http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.

| Neimportant a răspuns:

La stadiul de senior ajungi cand ai 100 de raspunsuri si 10 zile de la data inregistratrii

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu devi senior dacă obţi funde, ci dacă dai peste 100 de răspunsuri în minim 10 zile de când ţi'ai făcut contul.
Succes!

| mgtow a răspuns:

Nu conteaza, important e sa ai 10 zile de activitate in TPU si 100 raspunsuri realizate.

| Nicky06 explică:

Multumesc!

| LucaTeofil a răspuns:

Devi utilizator senior la 100 de raspunsuri