| Sonia822 a întrebat:

Cati utilizatori activi are TPU?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Numarul se schimba zilnic.
Pe pagina in dreapta jos ai SATI Trafic 19 ianuarie si vizitatori unici au fost 129.257. Probabil nu toti au fost activi (nu au postat intrebari si/sau raspunsuri), dar nu se stie cati au fost activi.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi clasamentul general primii 5 intra des

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu exact dar mai putini decat atunci cand m-am inscris eu.

| sierra1 a răspuns:

La fiecare user zice "Rank... din 1.410.414" useri

activi, poate 1 din una mie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar asta difera... mereu, in functie de perioada, de luna, de saptamana si de zi :)
Aici: https://www.tpu.ro/useri poti sa vezi cei mai activi utilizatori, pe saptamana/luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te uiti la clasamentul lunii/săptămânii primii 50-100 cam ăia sunt. Clasamentul general nu prea te ajuta, deoarece nu e recent. Daca cineva a fost foarte activ in 2012 si apoi nu a mai intrat de 5 pe cont, tot va figura pe unde prin top 1000. Si sunt mulți așa. Deci mai bine te uiți la topurile astea recente.

| xRaffy a răspuns:

Destul de putini as zice.