| Sonia822 a întrebat:

Cati utilizatori activi are TPU, in medie, pe zi?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Statistica celor de la SATI zice ca 70000+, si si mai multi indivizi care acceseaza siteul zilnic.
Cat despre utilizatori activi, adica care dau raspunsuri consecvente si nu 2-3 petarde date inutil, eu aproximez la peste 250.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vreo 100 nici atâția sa fim serioși, multe întrebări sunt puse de trolii, vezi faza cu votul cati au votat intr o jumătate de luna și cred ca majoritatea au votat de pe site.

| lpavel a răspuns:

Parerea mea: vreo 30 hai 40 maxim!

| Sonia822 explică (pentru lpavel):

Adica doar 1 in fiecare judet?

| lpavel a răspuns (pentru Sonia822):

NU! doar cativa din toata tara! laughing Daca esti activ aici ceva timp observi asta, ii cunosti dupa nume pe cei cativa si observi daca intra vreunul care n-a mai intrat demult sau unul nou.