| AlexCrb a întrebat:

Ce castigi daca ai 10000 de funde? Observ ca toata lumea de pe aici vrea funde...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Experiență.

Ce câștigi dacă primești 10.000 de "mulțumesc"?
Oamenii fericiți și satisfacția că ai putut să ajuți.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Experiență pe site și înjurături pe privat!
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Majoritatea userilor vor "funde"ca să devină "ExperţiTPU", dar este greşit.Răspunzi ca să primeşti "funde"sau primeşti "funde"că ai răspuns cu plăcere şi pentru a ajuta? Vrei "funde"pentru a deveni "ExpertTPU"sau devii "ExpertTPU"pentru că ai răspuns inteligent/folositor şi pentru a ajuta?
Puţini îşi pun întrebările astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bere la suta de funde. Fa si tu socoteala cite-ti ies.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aprecierea celorlalti; satisfactia ta ca ai putut ajuta.Multe inainte si mult noroc.