| Stefanfanste a întrebat:

Ce inseamna fundele pe acest site? Adica daca primesc o funda la ce "o folosesc"?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Funda e un fel de a multumi celui care te ajuta atunci cand ceri ajutor/sfat pe site... datorita raspunsurilor de calitate, esti rasplatit/a cu acea fundita care valoreaza 100 de puncte, datorita lor aduni punctaj si ocupi un loc fruntas in clasament, funda se da dar si se primeste...nu poti face nimic cu ele arata doar bine la profil
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Reprezinta echivalentul unui multumesc virtual.
Are o valoare de 100 de puncte.
Mai multe detalii aici,
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!

| prizeFTW a răspuns:

Daca raspunzi corect la o intrebare, si daca cel care a pus intrebarea vrea, iti acorda funda.Ea te ajuta sa urci in clasament.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Funda te ajuta sa urci in clasament (valoreaza 100 puncte), dar este si un fel de multumesc de la utilizatorul respectiv.

| AnimalIHaveBecome a răspuns:

Funda=raspuns castigator.
Mai multe gasesti aici:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente