| Never4ever a întrebat:

Ce inseamna sa fii senior pe TPU sau cum pot deveni? Ca nu ma lasa sa scriu mesaje, sa votez sau sa votez utilizatorul lunii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ca să devii membru "Senior", trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Te pup!

3 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

Intra la ''Intrebari Frecvente'' si te vei lamuri, minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand ti-ai facut contul pe TPU.

| Nyck21 a răspuns:

Senior = Sa fii mai batran(a) plsss funda xD

| Nyck21 a răspuns:

Scz.xD cred ca am gresit la celalalt raspuns. cred ca tb sa ai minim 10 zile si sa ai vreo 100 - 200 raspunsuri cred.