| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cenzura care o practica TPU?
Hop sterg cate ceva care cred ei ca nu e bine sa fie scris aici

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Am observat ca nu le place cand se discuta de iluminati, cei care conduc in secret lumea si sterg comentariile alea. Probabil apartin si ei in acel grup misterios.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt reguli pe care trebuie sa le respecti. Daca eu vin la tine acasa si fac ce vreau eu crezi ca-ti va conveni? Citeste regulile si respecta-le!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vroiai sa lase căcatul ala conspirationist?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu cât ești mai bun, dacă și tu ți-ai șters numele care însoțea postarea?

| Wr3nch a răspuns:

Probabil pentru ca e e impotriva regulilor. Stati linistiti ca nu va obliga nimeni sa va vaccinati daca nu vreti, dar dupa sa nu plangeti cand luati boala.

| johnnny123 a răspuns:

Cei care sunt impotriva vaccinarii sunt mai prosti decat prevede regulamentul. Cu siguranta de aia ti-au sters intrebarea.

| AnastasiaK a răspuns:

Sunt niste termeni si conditii pe care tu ii accepti facand contul, in primul rand, apoi punand intrebarea/publicand raspunsul. Nu mi se pare nimic gresit. Singura problema pe care o vad eu e ca e foarte prost facuta corectarea automata a greselilor gramaticale pentru ca uneori modifica automat anumite cuvinte initial corecte, facandu-le incorecte.

| Alverto a răspuns:

Iluminati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La ce te referi mai exact? Cuvinte care instigă la ură, rasism, pornografie... E normal să fie șterse.

| DoroteeaH a răspuns:

Da, și majoritatea emoticoanele sunt cenzurate.
Mie mi se pare că asta face doar site-ul mai adecvat pentru orice vârstă!