| LoL a întrebat:

Ce parere aveti despre SadGirl? Prima oara cand am vazut intrebarile ei am zis saraca fata dar dupa ce i am vazut raspunsurile nu i de mirare ca o bate bunicul ei.
P. S. scuze de categorie doar ca nu stiam unde sa pun intrebarea

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este evident ca intrebarile ei sunt doar fantezii violente fara suport real. Presupun ca sufera de o tulburare psihica care o indeamna la mitomanie (minte patologic).

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum inteleg de ce imi luam stupizi.
O voi reclama.
Si eu am facut la fel, mi-a fost mila de ea, insa cand am vazut raspunsurile... tind sa cred ca are o ura pe tot ce o inconjoara.
Ar avea nevoie de consult medical. Nu psiholog, ci psihiatru.