| anonim_4396 a întrebat:

Ce schimbări ați vrea să vedeți la TPU?

68 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma bag, acolo sigur e RAY la conducere, sunt infectate potentialele jumatati de acolo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Păi al lui şi este chat-ul. laughing
Acolo până la urmă cred că toate jumătăţile sunt ale lui Ray. rolling on the floor

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Pai vezi?
Cine-s eu sa merg acolo si sa-i fac concurenta neloiala?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Aşa este.Ai dreptate.Nu poţi să te dai la femeile din haremul lui Surayman Magnificul. rolling on the floor

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e, si-a cladit un imperiu, trebuie sa-l intelegem.
Il asediem alta data rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Dacă o să se ducă toate useriţele acolo, sigur va trebui asediat. laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Caut o spioanca sa o trimit o acolo rolling on the floor Sa punem un complot la cale

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Nu intru acolo nici dacă mă plăteşti. rolling on the floor

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa te platesc? Nici gand laughing
Te santajez rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Ar fi cam greu să mă şantajezi.De fapt, nici nu cred că ai avea cu ce. laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact, de asta ma ganeam, ca poate esti amabila si ma ajuti tu cu ceva dovezi compromitatoare rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Neah.Mai bine îţi urez succes la căutat spioancă. laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Off, bine, ma pun sa organizez preselectii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Ţi-o recomand pe SilentRain. rolling on the floor

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

SilentRain nu era persoana aia care e fata in zilele impare si baiat in zilele pare? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

De ceva vreme văd că a rămas fată, deci o poţi folosi oricând.Nu cred că te-ar refuza la aşa ceva după cum o ştiu eu. rolling on the floor

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc dar nu. Persoanele cu personalitati multiple imi provoaca cosmaruri noaptea. laughing

E foarte aiurea sa ai un vis incendiar cu o fata care se transforma intr-un baiat in momentul nepotrivit. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Cum vrei, dar să ştii că tu pierzi.Ea ar fi fost cea mai potrivită pentru postul ăsta. laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e, bine ca nu stiu ce pierd, ca daca stiam, cine stie in ce belele mai intram. laughing
Am auzit ca cu ea, nu e de joaca rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Îţi spun eu ce pierzi : ocazia de a-ţi crea propriul tău imperiu. Vrei să-i rămână lui Ray toate femeile? laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebarea e daca ele vor sa ramana la Ray laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Mai ştii? Doar nu vrei să rişti. laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, eu sunt mai excentric draga J0LIE laughing
Mie imi plac imperiile mici si intime rolling on the floor
Iar adeptele lui RAY, nu cred ca si-ar gasi locul in imperiul meu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Ah,deci cu toate astea vrei să spui că n-ar fi ele de nasul tău.
Eşti tu mai pretenţios aşa. laughing

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Se poate spune si asa, dar in esenta e mai simplu de atat laughing
E mult mai usor sa creezi un imperiu nou, cu peroane noi, neprihanite, decat sa convingi alte persoane, ca imperiul tau e mai bun. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Păi ce persoane îţi mai rămân dacă se duc toate la Ray? thinking

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu? laughing
Mai aducem utilizatoare noi, nu e problema.
Cladim un imperiu pe rau in jos, unul mai trainic si mai frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

M-aş băga, dar mie ce-mi iese? thinking

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Jumatate din responsabilitatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Mă refeream la beneficii.winking

Eu prin propria mea prezenţă te ajut să-ţi clădeşti imperiul, de restul te ocupi tu. big grin