| VladVladut96 a întrebat:

Salutare TPU si drag cititor! Am inceput si eu un canal de gaming (de youtube sa zicem asa) acuma vreo 2 luni 3. As vrea daca intrati si vedeti pe canal ce schimbari sau niste sfaturi ajutatoare. Canalul este: https://www.youtube.com/channel/UCr1qoHq42xTCWhRsdbAl2AQ
Sa aveti o zii buna! :D

1 răspuns:
| xComy a răspuns:

Daca vrei sa ai multi abonati joaca niste jocuri mai interesante, gen: Outlast, The Darkness II, Brothers: A tale of two sons si asa mai departe.
Daca vrei sa fi ascultat vorbeste mai haios si nu mai fi plictisit cand vorbesti.
Astea sunt sfaturile mele care cred ca daca le-ai aplica vei avea mai multi abonati. happy Daca crezi ca iti sunt de folos. F.U.N.D.A big grin