| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cu site-ul? mi-am schimbat poza de profil, si nu mai apare nimic, numai eu ce o vad, alti prieteni de pe TPU nu o pot vedea? nu s-a actualizat punctajul meu si nici numarul de raspunsuri date, insa raspunsurile castigatoare imi apar corect? se intampla des? recunosc ca pana acum nu am fost foarte activa pe site, dar chiar sunt nelamurita...am cautat in intrebari si raspunsuri, dar aparent nu a mai pus nimeni intrebarea aceasta. Poate sa fie acest lucru datorat conexiunii proaste la internet? uff, vreau raspuns, primul care ma lamureste complet primeste funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Costa1 a răspuns:

Cred ca site-ul este foarte solicitat, ai si tu rabdare... poate sa fie si conexiunea happy daca nu se rezolva nimic timite un mesaj ajutandu-te de contact in dreapta sus! Succes!

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Deci, Alexa toate actulizarile se fac maine pe la ora 6 dimineata singurele care apar in acea zi sunt fundele happy Iar poza de pe profil apare in cateva ore sau zile

| Neimportant a răspuns:

@alexa, Mă bucur că ţi-am putut fi de folos!hee hee Numai bine.

| Bellatris a răspuns:

Same problem. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult @Vogue am votat intrebarea ta folositoare si inteligenta big grinbig grin