Cine ai vrea sa fie Userul Anului 2018?

Dragii nostri,

A mai trecut un an si iata-ne ajunsi la momentul nominalizarilor pentru Userul Anului 2018

Conditiile raman aceleasi si anume: sa fi avut in ultimul an minimum 20 de raspunsuri pe luna pe o perioada de cel putin 6 luni. Cele postate la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Nu pot fi nominalizati cei care au castigat deja acest titlu.

Asadar, daca stiti pe cineva care indeplineste aceste conditii si care credeti ca merita, lasati propunerea voastra in comentarii pana pe 18 decembrie.

Dupa aceasta etapa, vom valida userii propusi si vom da drumul la votare pana pe 3 ianuarie 2019

Premiul consta intr-un Espressor automat Tchibo Cafissimo si un stick usb de 64GB.

In plus, vom mai acorda inca 2 premii:

- Boxa Portabila Akai ABTS-22 pentru premiul de onoare TPU

- o Boxa portabila Philips BT50 pentru cel mai activ nou membru TPU.

Succes si spor la propuneri!

PS. Si autonominalizarile sunt luate in considerare :)

UPDATE: In urma voturilor voastre am desemnat Userul Anului 2018: Bula.

Premiul de Onoare TPU i se acorda lui corbulalbrosu, pentru activitatea sa intensa in comunitate, iar premiul Cel mai Activ Nou Membru TPU ii revine lui sierra1.

Felicitari si multumim tuturor pentru implicare!

297 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ray

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Flores de mayo as vrea eu

| Superior a răspuns:

Eu

| gothicbat a răspuns:

Secret

| Plato a răspuns:

Hammurabi :*

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Superior):

Ai vrea tu!

| minrest a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Flores e extrem de tare; e desteapta si omenoasa, dar a fost userul anului.

| costy20br a răspuns:

Cine merita

| unvecin a răspuns:

Sierra1

| HadesSs a răspuns:

HadesSs laughing

| Bogdan70001 a răspuns:

Cine? Eu? Da buna idee TPUwinking

| mentholinks a răspuns:

Steregoi

| AC4S4 a răspuns:

AnaMaria50

| gabicoo a răspuns:

Eu

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru AC4S4):

Glumesti nu? Cum ar putea fi userul anului userul care da cele mai gresite raspunsuri?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bula

| LPCTSTR a răspuns:

Recomand pe NLS.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de bannerul de pe site "userul anului 2018", ridicati si statuie? Soclu nu faceti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Endoryus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau Shuriken

| elcosmin a răspuns:

Sierra1

| NowForYou000 a răspuns:

Corbualbrosu

| Lioana a răspuns:

Ii nominalizez pe:
RAY, pentru ca a fost cel mai activ.
NLS, pentru ca da raspunsuri detaliate si utile in domeniul tehnic
cristi202, pentru ca da raspunsuri ample cu exemple potrivite
anonimg, pentru ca da multe raspunsuri utile si de bun simt

| Fatamuntilor a răspuns:

Alessia 5158

| Bondarel99 a răspuns:

Bula

AnaMaria10 (nu mai stiu exact) e cam acida in raspunsuri si nu e intelegatoare tot timpul, plus ca de multe ori greseste (sper sa nu se supere pe mine).
RAY e foarte activ dar mai mult in "conversatii", pe site-ul asta principalul e sa ajuti pe cineva (si oricum o sa ia premiul pentru cel mai activ utilizator).
crbulalbrosu da raspunsuri foarte utile dar numai la singura categorie.
Floresdemayo a mai fost sad
Hammurabi are sanse mari, dar nu cred ca anul asta.
Sierra1 e de foarte putin timp pe aici.
NLS si el are sanse mari dar nu cred ca are prea mult timp sa stea pe TPU.
Endoryus in niciun caz, de ce ai vrea ca un utilizator care jigneste copiii (stim si noi ca mai mult copii sunt pe aici) la orice intrebare si se crede superior tuturor, sa reprezinte TPU?
Asta e parerea mea despre cei nominalizati aici.

Si eu il nominalizez tot pe Bula.

| Nemessys a răspuns:

Eu

| GabiDumitrescu a răspuns:

Floricica de mai.

| AvalohAlyn a răspuns:

AfrodiusHoliavo99laughing)

| DaniTDCI a răspuns:

Eu

Răspuns utilizator avertizat