| anonim_4396 a întrebat:

Cine ati vrea sa fie userul anului 2011?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ioandelasal
...daca nu iese el anul asta, inseamna ca siteul e condus de niste tampiti

| Bacemi a răspuns:

Ioandelasal.

| AnneMarri a răspuns:

Legiuitoarea
sau
Ioandelasal
sau
ErotiqueConseils

| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu chiar as vrea sa fiu userul anului 2011, ba chiar si expert, dar mai trebuie sa mai adun rasp castigatoaresad

| andragrigoras2000 a răspuns:

Apropo:vezi ca esti tu, in caz de tiai uitat capul acasalaughinge o vb romaneasca, adica ai uitatlaughing

| elasexygagica a răspuns:

Bacemilove struck

| FanTpu1 a răspuns:

Cel care are la rank 1 sau cele mai multe raspunsuri castigatoare!

| AliceHamingway a răspuns:

Eu te rog te rog te rog te rog

| JustACuriosPerson a răspuns:

Tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că din respect pentru userul Bacemi (http://www.TPU.ro/utilizator/cwpt ), pentru ce s-a întâmplat la alegerea de data trecută, ar merita el.