| VivaPitikk a întrebat:

Cine ati vrea sa fie userul anului? Dc?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

NoName pentru ca da mereu raspunsuri care ne ajuta mereu si nici odta nu ne-a jignit sau sa ne faca sa ne simtim prost eu as vrea ca NoName sa fie userul anului!

6 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
NOname, este foarte activă pe site.
Orcum ea a câștigat, ea este userul anului 2011.
Iată care au fost nominalizările:
1. NOname: 235 de nominalizări
2. Bacemi: 97 nominalizări
3. Legiuitoarea: 13 nominalizări
4. Brigaela: 12 nominalizări
5. Cretaker: 10 nominalizări
6. Onutzu: 7 nominalizări
7. April: 5 nominalizări
8. Abh: 3 nominalizări
9. Denise, justme, I’m Perfect(a), harciog, Matrafoxat, kongeriket, Andrєєa, Romancuta, Bella: 2 nominalizări
10. Psiholoaga, Ursulica, SoL, ioandelasal, Reea, Mirunica1, mariana, selena54, Andrushka, Nony, Antonia, Bloondyna, Kronstadt, deliutza, FLAV, marrr, Hapciu, DaRiUsMaN13, IceShadow, 3ll3nu, KryssyCullen, eluveitie, Elianna, Softcristi, shtephie, Mumoasa, onlytiff, GânduriAlbe, DjAly, Nicoleta: fiecare cu câte o nominalizare

Poți afla mai multe aici :
http://www.tpu.ro/blog/?p=1641
Sărbători fericite!

| cristianorudi7 a răspuns:

Cristianorudi7, no name uuuuuuuuuuuuuooooooooooooooo

| IIIx333III a răspuns:

Eu cred ca Brigaela a trebuit sa fie userul anul, pentru ca a dar raspunsuri tuturor, si a dat sfaruri tuturor.

| elasexygagica a răspuns:

Bacemi love struck in primul rand pentru ca este ultra bunacios si pentru ca este un baiat cumsecade si se dedica mult acestui site si are o cultura generala vasta love struck ador baietii sensibili si inteligentibatting eyelashes dar din pacate nu a fost ales pentru ca sa tinut cont de efectul de turmasad trist crying

| mabytza a răspuns:

Nu stiu dar as vrea sa fie o persoana care raspunde frumos tuturor si nu ii ia in batere de joc cum fac majoritatea

| DarkBlood32 a răspuns:

NeluL