| DeniCura a întrebat:

Cine poate sa îmi spuna cum sa schimb poza de profil? Îmi apare poza de când eram mică

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Bună, daca te referi la poza de profil de pe TPU o schimbi asa:
Intri la setarile contului - https://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/, iar dupa dai in jos si o sa-ti apara "Selectează imagine profil„ tu dai click pe "Alege fișierul„ iar dupa iti alegi fotografia pe care vrei sa ti-o pui.
Dupa ce ai ales fotografia trebuie sa astepti 24 de ore pana sa o aprobe un administrator.

| georgyanaaa a răspuns:

Intri in cont, apoi setari cont, si undeva in inainte de "vreau sa primesc mesaje de la" si cu doua sau mai multe casute dupa "localitate" ai " selecteaza imagine profil". Si sper ca de aici te descurci. E posibil sa nu iti apara imediat deoarece trebuie verificata. Succes