| baiii a întrebat:

Am o mica nelamurire. Cand imi schimb poza de profil sau postez ceva pe peretele meu, nu imi mai apare la ``acasa``. Adica, unde apar toate cele, ca isi schimba prietenul poza de profil sau ca prietena isi actualizeaza starea.
Mie nu-mi apare ce postez sau daca imi schimb poza de profilsad.
De ce?!
Funda + vot!
Urgent crying

Răspuns Câştigător
| pyco a răspuns:

Nu-ti arata tie, dar tuturor prietenilor rie le arata, si daca cineva iti da like, tu apari la "home" sau "acasa". Asa se intampla tuturor. Cei de la "Facebook" merg pe premiza ca ce rost are sa-ti mai apra si la "home" dac deja ti-a aparut la notificari, pate chiar si pe perete! funda?:*

2 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Intri pe profilul tau si in dreapta sus(langa "update info") scrie "activity log" dai click si apar acolo toate postarile, like-urile tale.

| AquagirlDiana a răspuns:

Pai trebuie sa te duci pe pagina respectivului/respectivei cred ca doar asa poti