| paulx94x a întrebat:

Miam salvat imaginea de profil dar cand dau vizualizare profil nu-mi apare poza de profil. Cine ma poate lamuri, sau sa intre pe profilul meu sa-mi spuna daca se vede poza de profil.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja te vedem, stai liniştit! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Poza ta se vede, dar avea nevoie sa se incarce.
Asa ni se intampla tuturor.

| RappaDanny a răspuns:

Ai rabdare va aparea eawinking. Dureaza ceva pana aici pe TPU se actualizeaza fiecare "data".

| AAAdelin a răspuns:

Cand am accesat intrebarea imi apare imaginea, dar am intreat si pe profilul tau si nu arata nici o imag, si mai e ceva, la intrebari zicea 0, la raspunsuri tor zero, mai precis profilul tau e GOL. SCZ, dar asa arata.