| SPRITEvsCOLA a întrebat:

Cine vrea să îmi trimită o cerere de prietenie? Vă rog! Abia am cont pe TPU și nu am niciun prieten! Mi-e rușine! Vă rog!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum te afli și pe lista mea de prieteni. Nu ai de ce să-ți fie rușine.
Fruntea sus și bine ai venit printre noi.
Pa, pa.

greece12
| greece12 a răspuns:

happy
Ti-am trimis!
O sa vezi cat de multi "prieteni" iti vei face, toti am trecut prin asta, nu ai motiv sa-ti fie rusine!
Bun venit printre noi!

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Iti voi trimite eu de indata! Sper sa mi-o accepti. Numai bune! Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite la profilul meu, nici eu n-am amici de umplutura si chiar as vrea sa-mi populez lista cu o gasca de necunoscuti.Si acum ca suntem "prieteni"...de ce nu m-ai mai sunat omule? sad oh, stai...nici macar nu ma cunosti!