| deyutza20 a întrebat:

Cum adaug si eu o poza la profilul de la TPU

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dai click la Editare profil http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selecteaza imagine profil si click pe Alegeti fisierul, incarci o imagine si Salveaza profilul.

Alte informatii gasesti aici:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În stânga paginii deasupra la " Mesaje " ai " Editare profil ", apoi dai " Răsfoire ", selectezi poza dorită şi după aceea dai " Salvare profil ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios, nu v-ati saturat sa puneti aceleasi intrebari repetitive? Sunt atatea variante, dai cautare, te uiti in Intrebari Frecvente... Faci economie de timp si afli in cateva secunde ce te intereseaza. Aici cateva secunde dureaza chiar publicarea unei intrebari. Plus timpul acordat asteptarii ca cineva sa raspunda.

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Da la editare profil da la alegere profil parca si alegeti poza si da open sau salveaza