| Adrinskaya a întrebat:

Cum ajung sa trec de statusul de membru: "Junior"?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

greece12
| greece12 a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri pe site si sa treaca 10 zile de la data cand ti-ai facut contul pe TPU.
Vad ca ai contul de azi, deci, daca in 24 ianuarie ai si 100 de raspunsuri date, devii membru senior.
Bun venit si spor!happy

| CoquineNoire a răspuns:

Renunta la ouale kinder, ca sa fii un adevarat senior, trebuie sa bei oua crude.

| Grăurea a răspuns (pentru CoquineNoire):

Ouale kinder sunt BLEAC! Ouale crude sunt IAC!

| DolsePapusik a răspuns:

Buna! Iti trebuie 100 de raspunsuri dar nu castigatoare happy.

| xlollypop a răspuns:

Daca ai mai mult de 100 de raspunsuri. funda?:*