| Sorrynel a întrebat:

Cand si cum trec de statusul de "membru junior"?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Trebuie să ai cel puţin 100 de răspunsuri şi 10 zile pe TPU.ro
Deocamdată, cred că ai remarcat că nu poţi vota şi raporta.
Asta e... aştepţi şi tu.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

greece12
| greece12 a răspuns:

In ziua fericita in care vei implini 100 de raspunsuri date userilor TPU, pentru ca cele 10 zile de la deschiderea contului tau vad ca le ai!

| angel74dm a răspuns:

Când îl primeşti...

| Avatar001 a răspuns:

Cind vei ajunge peste 20000 de mii vei fi un membru senior ca si mine.