| AlexStar1 a întrebat:

Cum imi pun poza pe TPU daca deja-s logat

Răspuns Câştigător
| Filipjack a răspuns:

Intri la "Editare profil" ( http://www.tpu.ro/site-users/edit/ ). Vei gasi acolo optiunea de a pune poza de profil.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
În mod normal mâine, în jurul orei 12, poza ta va apărea și pe profil. Trebuie să fie aprobată.
Succes.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca SK3RSMYS1, dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy